Przejdź do treści
Strona główna » 3 POLSKIE kanały na YouTube jakie warto znać

3 POLSKIE kanały na YouTube jakie warto znać

POLSKIE kanały na YouTube jakie warto znać? A pewnie że coś podpowiem! Dobry wieczór, albo dzień dobry, zależy, o której porze to czytasz. Akurat jak to piszę, to jest wieczór, więc zostańmy przy dobry wieczór 😉

Przelotnie napisałem w tym tekście, że YouTube dla mnie to już nie YouTube i coraz mocniej tam korpo w chodzi. No ale jednak dalej są kanały, które przyjemnie mi się ogląda, jak PewDiePie czy jackseptickeye i bardzo chętnie o nich wam opowiem, ale nie dzisiaj! Dzisiaj opowiem o rodzimych kanałach na YouTube, które oglądam regularnie i które warto moim zdaniem obczaić. No to jedziemy:

Kuba Klawiter

Jestem z ostatnich gości z rigczem na tej platformie. Nagrywający regularnie co tydzień Tech Week jest doskonałą dawką informacji technologicznych, posypanych odpowiednią dawką dystansu do siebie i tych wszystkich rewolucyjnych technologi. To jest ten gościu, który powie tobie, że ten nowy telefon to tak naprawdę stary model w nowej obudowie i ten hajs to sobie w kieszeni zatrzymaj. Szacun za to, że nie próbuje się przypodobać producentom.

Arhn.eu

Ekipa arhn.eu (czyli Dark Archon, Kebab, Qzak i cała reszta) to mistrzowie, jeśli chodzi o kręcenie materiałów na temat starych gier i konsol. Jak jesteście fanami retro i lubicie sobie powspominać Mariana z Pegasusa, to ich już z pewnością znacie.

Jeśli jednak gdzieś was to ominęło, to najwyższy czas to nadrobić! Szczególnie że zrobili mega materiał o historii powstawania growego Wiedźmina:

Miejsca trzeciego nie ma!

Miał być trzeci kanał, ale jak tak patrzę to z rodzimego YouTube, to oglądam tylko te dwa…

Więc przykro mi, ale więcej w naszym kraju nie ma! Idźcie sobie Piłdipaja pooglądać, a jak dopiero angielskiego się uczycie, to trzymam kciuki i sukcesów życzę. Ciśnijcie tam mocno, żebyście mogli rozumieć, chociażby teksty piosenek, na przykład takich:

doo doo doo doo doo doo.

~ Arek

Tagi: