Przejdź do treści
Strona główna » Doomsday Preppers / Czekając na apokalipsę S1 odc. 1

Doomsday Preppers / Czekając na apokalipsę S1 odc. 1

Spiżarnia pełna pocisków – zapraszamy na spotkanie z trójką ludzi, którzy są przygotowani, aby przetrwać koniec świata. Zgromadzili już zapasy żywności, wody i broni.

Spiżarnia pełna pocisków

Paul Range i jego przyjaciele przygotowują się do zmiany polarnej; W Kalifornii Christopher Nyerges demonstruje umiejętności przetrwania w miejskiej dżungli, które można wykorzystać w przypadku potężnego trzęsienia ziemi; Głęboko w sercu Houston w Teksasie Megan Hurwitt ma nadzieję, że przeżyje samotnie i ucieknie do Meksyku po tym, jak Bliski Wschód nagle odetnie eksport ropy.

W odcinku poruszane są takie tematy jak: Zaopatrzenie — Transportowe domy kontenerowe — Bug-out — Dzikie rośliny jadalne — Broń palna — Przetrwanie w mieście.

Opisy wszystkich odcinków pierwszego sezonu Doomsday Preppers / Czekając na apokalipsę:

Na blogu pustkowia.pl staram się skatalogować opisy wszystkich odcinków takich seriali jak The Walking Dead, Fear The Walking Dead czy Z Nation. Jeśli jest jakaś seria, której tutaj nie znalazłeś, a uważasz, że jak najbardziej pasuje do tematyki survivalu czy postapokaliptycznego świata, to daj mi znać na kontakt@pustkowia.pl! Sprawdzę, jeśli uznam, że to jest to, to go obejrzę, a potem opiszę i dodam na stronie, żeby i inni też mogli poznać. Będę też wdzięczny za wszystkie opinie odnośnie do tego typu katalogów, bo cały czas pracuję nad ich usprawnieniem.