Przejdź do treści
Strona główna » Doomsday Preppers / Czekając na apokalipsę S1 odc. 10

Doomsday Preppers / Czekając na apokalipsę S1 odc. 10

Nieunikniona katastrofa – Barry ma tajną, podziemną kryjówkę w swoim garażu. Steve jest przygotowany na całkowite wyłączenie prądu.

Nieunikniona katastrofa

Barry, Pink i Cole mają w swoim garażu najlepszy miejski podziemny bunkier; Steve Pace, survivalowiec z rodzinnego miasta, jest gotowy na długotrwałą awarię elektryczną; Mieszkająca w Karolinie Laura Kunzie przygotowuje się na potężną epidemię grypy.

W odcinku poruszane są takie tematy jak: Bunkry — Urządzenia sanitarne poza siecią — Bug out — EMP — Klatka Faradaya — Ptasia grypa — Kwarantanna

Opisy wszystkich odcinków pierwszego sezonu Doomsday Preppers / Czekając na apokalipsę:

Na blogu pustkowia.pl staram się skatalogować opisy wszystkich odcinków takich seriali jak The Walking Dead, Fear The Walking Dead czy Z Nation. Jeśli jest jakaś seria, której tutaj nie znalazłeś, a uważasz, że jak najbardziej pasuje do tematyki survivalu czy postapokaliptycznego świata, to daj mi znać na kontakt@pustkowia.pl! Sprawdzę, jeśli uznam, że to jest to, to go obejrzę, a potem opiszę i dodam na stronie, żeby i inni też mogli poznać. Będę też wdzięczny za wszystkie opinie odnośnie do tego typu katalogów, bo cały czas pracuję nad ich usprawnieniem.