Przejdź do treści
Strona główna » Filmy o zombie z 2021 do obejrzenie w 2022

Filmy o zombie z 2021 do obejrzenie w 2022

Filmy o zombie to coś dla was? Sprawdźcie czy nie przegapiliście tych tytułów!

Mamy początek 2022 roku, to warto sprawdzić, co ciekawego pojawiło się w 2021 i tym samym wytypować top 5 filmów o zombie z 2021, które warto obejrzeć w 2022 roku.

Resident Evil: Witajcie w Raccoon City

Raccon City, niegdyś kwitnąca siedziba giganta farmaceutycznego Umbrella Corporation, jest teraz umierającym miastem na Środkowym Zachodzie. Przeniesienie firmy sprawiło, że miasto stało się pustkowiem…ale zło czai się wszędzie. Grupa bohaterów musi odkryć prawdę stojącą za Umbrella, aby przetrwać .

Za scenariusz i reżyserię filmu odpowiada reżyser horrorów Johannes Roberts („Nieznajomi: Ofiarowanie”, „Podwodna pułapka”). Na ekranie zobaczymy między innymi Kaye Scodelario („Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara”), Toma Hoppera („Umbrella Academy”) i Hannah John – Kamen („Gra o tron”).

Death Valley

Najemnicy zostają wynajęci do ratowania bioinżyniera uwięzionego w bunkrze z czasów zimnej wojny. Po wejściu stają do walki o życie.

Filmu nie należy mylić z serialem Death Valley od MTV.

Armia złodziei (prequel Armii umarłych)

Prequel „Armii umarłych”, w którym tajemnicza kobieta rekrutuje bankowego kasjera do pomocy w skoku na najtrudniejsze do otwarcia europejskie sejfy. Ciekawa pozycja dla osób, które widziały Armię umarłych i są ciekawe niektórych origin story, ale jako samodzielny film, też daje radę.

Filmy o zombie: White Sky

White Sky to thriller science fiction, który zabierze nas do świata, w którym doszło do inwazji obcych, przekształcającej ludzi w śmiertelnie niebezpieczne zombie, zaś trójka obozowiczów kryjących się w głębi lasu, będzie starała się przetrwać w tej nowej rzeczywistości.

Filmy o zombie: F.E.A.R.

Po uwolnieniu przerażającego patogenu rodzina walczy aby ocalić dzieci przed bandą żądnych zemsty przestępców.

Tytuł filmy został zmieniony z 'F.E.A.R.’ do pełnego 'Forget Everything And Run’ żeby uniknąć skojarzeń z serią gier 'F.E.A.R.’ (gdzie ten skrót w przypadku gier oznacza „First Encounter Assault Recon”).

Film F.E.A.R w żadnym przypadku nie ma nic wspólnego z serią gier (co jest dobrą wiadomością, bo tak to mieliśmy kolejnego średniaka na podstawie gry, no a same gry są po prostu świetne i polecam wam je ograć!).

Mam nadzieję, że znaleźliście tutaj coś dla siebie 🙂

2 komentarze do “Filmy o zombie z 2021 do obejrzenie w 2022”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *