Przejdź do treści
Strona główna » Internet jara się trailerem do Thor Love and Thunder, a dla mnie jest on…

Internet jara się trailerem do Thor Love and Thunder, a dla mnie jest on…

Do sieci wleciał trailer Thor: Love and Thunder! Wszyscy piszą w komentarzach jaki to dobry film będzie i że w ogóle takie hehe i haha i cudo łojej. Tylko że im dłużej na to patrzę, tym bardziej widzę w tym kolejnych Strażników Galaktyki. Tylko podmienili nazwę i voila! Zresztą, obczajcie sami:

Lubię komedie, lubię Marvela i Strażników Galaktyki, ale mam wrażenie, że teraz połowę bohaterów to próbują przerobić na jakieś średniej jakości komedie. Mam wrażenie, że wraz z odejściem Iron Mana i Kapitana Ameryki, odszedł też ten taki poważny klimat, bo jak spojrzymy na pierwszego Iron Mana i na obecne filmy Marvela, to jest to już zupełnie inny typ prowadzenia historii.

Trochę mnie boli, że Thor ma fajny pierwszy film, potem nieco mroczniejszy i (przyznajmy się szczerze) słabszy drugi, a z tego Ragnarok to już takie bardziej komediowe ustrojstwo zrobili. Co było wtedy fajne i zarobiło hajsu, a taki luźniejszy Thor przydał wielu osobą do gustu.

No, a potem pojechali po całości i z Thora, księcia Asgardu, zrobili Thora klauna, co rzuca sucharami, gra na konsoli i gdzieś po drodze gubi ten swój boski majestat. Trochę tak jak teraz robią z Vegetą w Dragon Ballu, gdzie z księcia całej rasy, jest takim łamagą, co gotuje smaczne jedzonko Beerusowi. Chcę się mylić i chcę wyjść z seansu Thor: Love and Thunder zachwycony tym, co zobaczyłem, ale na razie, wygląda na to, że będzie to film o Strażnikach Galaktyki, gdzie Thor łazi z nimi i robi śmieszne rzeczy.

Jaki dobry film Superhero obejrzeć?

Chcecie dobry film o superbohaterach? To nie szukajcie dalej, bo mam dla was coś zacnego! Batman z 2022 roku, z Robertem Pattinsonem. Nie jesteście przekonani? Obczajcie recenzję, którą dla was jakiś czas temu pisałem i serio, dajcie szansę Robertowi, bo ten film ma naprawdę świetny klimat!

The Batman 2022 recenzja filmu

Tym akcentem się z wami żegnam.

Trzymajcie się, powodzenia tam w pracy, uczelni, szkole czymkolwiek i do zobaczenia w kolejnym tekście!

~ Arek

ps. pierwszy i drugi Iron Man to nadal najlepsze filmy Marvel! IMHO oczywiście 😉