Przejdź do treści
Strona główna » Nowe szaty bloga

Nowe szaty bloga

Nowe szaty bloga! Czyli będzie krótko i na temat – zmieniłem motyw na pustkowia.pl, tak że teraz możecie siedzieć tutaj nawet i całą noc i (miejmy nadzieję) nie wypali wam to oczu!

Jest mega prosto, jest mega czytelnie, macie czarne tło, szary tekst, żadnych bajerów i nawet z prawej strony dałem wam takie fikuśne menu z tagami, żebyście mogli sobie wybierać po tematach, jakie się wam najbardziej podobają. Dodatkowo strona idzie w kierunku mobile friendly, tak żeby czytało się to spoko na smartfonach i tabletach (na tym mi bardzo zależało, gdyż dużo treści na pustkowia.pl tworzone jest właśnie na 11-calowym tablecie z Androidem, no i muszę wam powiedzieć, że tworzy się tam całkiem fajnie).

Mam nadzieję, że wam się to spodoba, bo mi się już spodobało i nie planuję tego znowu zmieniać 😉 No i też wywaliłem wszystko, co mogłoby spowalniać wczytywanie się strony, więc i grafik czy filmików za dużo nie zobaczycie, ale w zamian strona jest leciutka i śmiga nawet na takich smartfonach co to jeden czy dwa giga ramu mają (sam mam taki w szufladzie i na nim czasem testuję pustkowia.pl, więc mogę potwierdzić, że działa! Oraz że boli strasznie, kiedy inne strony działać nie chcą…).

Nowe szaty bloga a komentarze od botów

Wyłączyłem chwilowo komentarze, bo się boty jak komary tam rzuciły i muszę ogarnąć jak sobie z nimi poradzić. Jednak spokojnie, komentarze niedługo wrócą, no bo co to byłby za blog bez możliwości komentowania. W międzyczasie, zawsze możecie skomentować coś w social mediach powiązanych z blogiem o postapo – pustkowia.pl. No a jak trzeba napisać coś dłuższego, albo po prostu nie przepadacie za tymi wszystkimi social mediami, to piszczcie śmiało na kontakt@pustkowia.pl

Spokojnie, nie gryzę 😉
I nawet staram się odpisywać w jakimś sensownym czasie.

Trzymajcie się, ciśnijcie życie i do przeczytania w kolejnym wpisie!

Ps. obczajcie zakładkę radio oraz kanał na YouTube.

~ Arek