Przejdź do treści
Strona główna » „Paryski lipiec” w sprzedaży od 21 Kwietnia

„Paryski lipiec” w sprzedaży od 21 Kwietnia

Już 21 Kwietnia swoją premierę będzie miała książka „Paryski lipiec” gdzie Bernard G. Murray zaprasza nas do sensacyjnej wizji odbudowy francuskiego imperium i stworzenia nowego ładu!

Książka ukaże się nakładem wydawnictwa Novae Res i będzie to jednocześnie debiut literacki autora. Jaki okaże się „Paryski lipiec”? Tutaj musicie poczekać aż na blogu o survivalu i post-apo – pustkowia.pl pojawi się recenzja 😉 Miejmy nadzieję, że już niedługo.

Co by było, gdybyś za swoje przekonania musiał zapłacić tym, co masz najcenniejszego?

Czwórka przyjaciół: Michael, Hans, John i Alvaro, wyjeżdża na wakacje do Paryża, by uczcić zakończenie studiów i zasmakować życia nocnego. Tymczasem w stolicy Francji trwa ostatni dzień szczytu klimatycznego. Nic nie wskazuje na to, że rządy największych państw zmienią swoje podejście do ratowania Ziemi. Przewodniczący senatu, Jean, opracowuje bezkompromisowy plan, który pod płaszczykiem walki o klimat ma na celu odbudowę francuskiego imperium i ustanowienie nowego ładu. Upozorowany atak terrorystyczny stanie się początkiem końca bezpiecznej i spokojnej Europy, którą bohaterowie uważali za swój dom. Każdy z nich będzie musiał wkrótce odpowiedzieć sobie na pytanie, ile warto poświęcić w imię wyznawanych idei i czy da się walczyć ze złem, jednocześnie po nie sięgając…