Przejdź do treści
Strona główna » Rycerze Gotham przybędą 25 Października i warto czekać!

Rycerze Gotham przybędą 25 Października i warto czekać!

Rycerze Gotham / Gotham Knights to nadchodzący tytuł w uniwersum Batman: Arkham, który z pewnością umili nam jesienne wieczory.

Gra o Gotham City ale bez Batmana

Batmana nie ma! Jak nie graliście w poprzednie gry z rodziny Batman: Arkham to nie będę wam spoilerował. Po prostu go nie ma. Jednak to nie znaczy, że wrogów też nie ma. Gdy zabraknie Mrocznego Rycerza, a zbiry ponownie wyjdą na ulicę, w obronie miasta staną inni rycerze. Gotham Knights to gra, w której przyjdzie nam sterować:

  • Nightwingiem,
  • Robinem,
  • Batgirl,
    czy Red Hoodem.

Był hype, był hejt, mam wrażenie że ludzie sami nie wiedzą czego chcą

Kiedy gra została po raz pierwszy pokazana, pojawił się też hype i wcale się temu nie dziwię, bo uważam to za fajne rozwinięcie serii Arkham. Gdyby zrobić kolejną grę o Batmania, myślę, że wielu graczy byłoby już tym znudzonych. No a tak to mamy znajomy świat, znajome sterowanie, ale za to powiew świeżości właśnie w formie bohaterów. Ja uważam to jak najbardziej za plus.

Potem pojawił się hejt, głównie na YouTube. Jeden znany YouTuber powiedział, że gra mu się nie podoba, zaraz drugi podłapał, że to będzie kaszanka, nagle zaczęły pojawiać się filmiki w stylu „Gotham Knights is dead”. No ludzie… dajcie im w spokoju grę dokończyć.

Rycerze Gotham pojawią się 25 Października i wtedy sami to ocenimy

Czy gra będzie hitem, czy gniotem, o tym najlepiej przekonać się samemu, jak gra będzie dostępna do ogrania. Oczywiście, w ramach złotej zasady NO PREORDERS, czekamy z zakupem, aż gra będzie dostępna w normalnej sprzedaży. Ja sam, nastawiam się bardzo pozytywnie do Rycerzy Gotham. Poprzednie tytułu dały mi ogrom frajdy i przyjemnie będzie mi wrócić do Gotham City, nieważne czy z Batmanem, czy bez niego.

No a jak wam się dłuży do tego 25 Października, to obejrzycie film The Batman z 2022 roku, albo ograjcie sobie kolejno:

  1. Batman: Arkham Asylum
  2. Batman: Arkham City
  3. Batman: Arkham Origins
  4. Batman: Arkham Knight

Zobaczycie jak wam szybko czas zleci 😉

Po więcej informacji, zapraszam na oficjalną stronę gry: https://www.gothamknightsgame.com/pl-pl

~ Arek

Tagi: