Przejdź do treści
Strona główna » The Walking Dead | Sezon 6: Odcinek 10 | Podsumowanie

The Walking Dead | Sezon 6: Odcinek 10 | Podsumowanie

Daryl i Rick wyruszają w poszukiwaniu zapasów i trafiają na sprytnego nieznajomego. Pośród chaosu w Alexandrii kwitnie romans.

Nowy świat

The Walking Dead Sezon 6 Odcinek 10 Nowy świat

Nowy świat to naprawdę fajnie nakręcony odcinek a Daryl i Rick to moi ulubieni bohaterowie w całych Żywych Trupach. Ten duet tak dobrze ze sobą współpracuje, tak dobrze się dogadują i czasem wręcz rozumieją bez słów, że na nich nie ma mocnych. Dosłownie można by robić odcinki oni vs. świat i wyszłoby epicko. Z jednej strony mamy Ricka jako typowego lidera i przywódcę, a z drugiej strony Daryla jako samotnika, która da sobie radę w każdej sytuacji. Bardzo fajnie jest zrobione to, że żaden z nich nie próbuje zdominować tego duetu. Rick nie próbuje wywrzeć dominacji na Darylu ani Daryl nie stara się przekonać do siebie Ricka. Po prostu trzeba się bić, to ci dwaj razem wstają i idą się bić. Obaj znają swoje miejsce, swoje możliwości i to właśnie sprawia, że tak przyjemnie ogląda się ich w akcji.

No i też pojawia się nasz nieznajomy, z początku mało znacząca postać, która z czasem staje się dla nas coraz ciekawsza. Ale nie tak ciekawa, jak główni bohaterowie tego odcinka The Walking Dead! Mimo że średnio podoba mi się ten cały wątek z Alexandrią i już zaczyna mi się dłużyć ten sezon, to odcinki takie jak ten, właśnie trzymają mnie nadal przy tym serialu. Oby więcej takich!

Opisy wszystkich odcinków szóstego sezonu The Walking Dead:

Na blogu pustkowia.pl staram się skatalogować opisy wszystkich odcinków takich seriali jak The Walking Dead, Fear The Walking Dead czy Z Nation. Jeśli jest jakaś seria, której tutaj nie znalazłeś, a uważasz, że jak najbardziej pasuje do tematyki survivalu czy postapokaliptycznego świata, to daj mi znać na kontakt@pustkowia.pl! Sprawdzę, jeśli uznam, że to jest to, to go obejrzę, a potem opiszę i dodam na stronie, żeby i inni też mogli poznać. Będę też wdzięczny za wszystkie opinie odnośnie do tego typu katalogów, bo cały czas pracuję nad ich usprawnieniem.