Przejdź do treści
Strona główna » Weź uważaj! Wyciekły spoilery S.T.A.L.K.E.R. 2!

Weź uważaj! Wyciekły spoilery S.T.A.L.K.E.R. 2!

Do sieci trafił wyciek z prac nad grą komputerową S.T.A.L.K.E.R. 2 Heart of Chornobyl / Serce Czarnobyla. Miejcie się na baczność, jeśli nie chcecie sobie zaspoilerować fabuły i tym samym popsuć sobie przyjemności z poznawania historii gry, gdy ta będzie miała swoją premierę.

Mimo że od rana trąbią o tym na wszystkich grupach o Stalkerze, że był wyciek i żeby uważać na spoilery, to coraz więcej użytkowników chce jednak dowiedzieć się, o co chodzi i co tam wyciekło, tym samym coraz łatwiej natknąć się na info w komentarzach. Tak więc moi drodzy stalkerzy, uważajcie tam!

S.T.A.L.K.E.R. 2: Serce Czarnobyla

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl / Serce Czarnobyla to czwarta oficjalna część w serii S.T.A.L.K.E.R.. Przygotowywana przez Ukraińskie studio GSC Game World. Poniżej oficjalny trailer z nadchodzącej gry:

Gra miała ukazać się 8 grudniach 2020, czyli byłaby idealnym prezentem na gwiazdkę tego roku (przynajmniej tak tłumaczyłem to mojej dziewczynie, licząc że ujrzę Stalkera pod choinką 😉 ), jednak wszystko stanęło pod znakiem zapytania, kiedy na początku roku Rosja zaatakowała Ukrainę. Były plany, aby grę dokończyć w Czechach, z dala od wojny, jednak mimo to, nie możemy brać około-gwiazdkowej premiery jako pewnej daty. Nawet jeśli uda się przetransportować pracowników i sprzęt do nowego studia, to przecież pozostaje jeszcze kwestia morale zespołu, bo gdy ktoś bombarduje miasto, w którym mieszkałeś jeszcze dwa miesiące temu, kiedy tracisz wszystko i wszystkich, to gry komputerowe są chyba ostatnią rzeczą, o jakiej wtedy możesz myśleć.

Jeśli potrzebujecie sprawdzonych informacji o grze, do tego wolnych od spoilerów, to z pewnością warto odwiedzić oficjalną stronę gry: https://www.stalker2.com Tam raczej nikt nie będzie wam umyślnie podrzucał ważnych zwrotów akcji i ważnych wydarzeń fabularnych 😉

A w oczekiwaniu na dwójkę, zawsze możecie ponownie ograć:

Oficjalne gry:

  • S.T.A.L.K.E.R. : Cień Czarnobyla
  • S.T.A.L.K.E.R. : Czyste Niebo
  • S.T.A.L.K.E.R. : Zew Prypeci

Fanowskie tytuły i modyfikacje, jak:

  • S.T.A.L.K.E.R. : Lost Alpha
  • S.T.A.L.K.E.R. : Anomaly
  • S.T.A.L.K.E.R. : Call of Chernobyl

Trzymajcie się i do zobaczenia w ZONIE!

~ Arek