Przejdź do treści
Strona główna » Wojna z Kandrok już jest! 3 tom trylogii Death Bringer

Wojna z Kandrok już jest! 3 tom trylogii Death Bringer

Wojna z Kandrok już jest dostępna do kupienia! To najnowsza książka Adrianny Biełowiec i jednocześnie trzeci tom w trylogii Death Bringer.

Zanim wybuchnie wojna, przemyśl dobrze, po której chcesz być stronie…
Udoskonaleni technologicznie przez Nacxita Kiritianie lecą do innego wszechświata na samobójczą wojnę ze znacznie silniejszymi Kandrok. Stawką jest los wszystkich inteligentnych gatunków multiwersum. Przegrana równa się zagładzie całego kosmosu.
Indoktrynowana przez Rei’thana, jednego z Kandrok, Jenny Sandstorm coraz bardziej wątpi w życie, jakie za nią wybrano.
Spisek nieznanych sprawców przeciwko Kiretowi przybiera na sile. Finał może się okazać dla niego gorszy od śmierci.

W serii Death Bringer ukazały się jeszcze:

Onkalot

Wszechświat za tysiąc lat. Rząd globalny upada, jego armia zostaje rozbita. Władzę na Ziemi i nad koloniami kosmicznymi przejmuje zmilitaryzowany naród Kiritian, który poznaje sekret nieśmiertelności. Nikłe szanse na obalenie kolejnego hegemona, dysponującego najnowocześniejszą medycyną i technologią, ma paramilitarna opozycja. Należąca do niej podporucznik Anna Sandstorm łamie rozkazy i próbuje na własną rękę zabić znienawidzonego Forkisa, Pierwszego Dygnitarza Galaktycznego. Jednocześnie w dżungli planety Chulimal budzi się z letargu człekojaguar Q’ualel i rusza na poszukiwania pradawnej broni stworzonej przez samych bogów. Nie wiadomo jednak, którą stronę postanowi wesprzeć, a którą unicestwić.

Misja Odrodzenie

Po wydarzeniach w „Onkalocie” Pierwszym Dygnitarzem Galaktycznym zostaje Kiret Biffter. W imperium dochodzi do zamachów i zamieszek. Jednocześnie z innego wszechświata napływa fala uchodźców, za którymi podąża potężny wróg. Nieśmiertelnym grozi zagłada. Zhańbiony Kiret postanawia przywrócić do życia legendarnego władcę, organizuje więc wyprawę do niebezpiecznego wymiaru, gdzie żyje istota gorsza i okrutniejsza niż sam najeźdźca.

Kim jest Adrianna Biełowiec?

Rzadziej pisze grozę, głównie w formie opowiadań. Zadebiutowała powieścią „Czas wysłańca” w 2003 roku. Miłośniczka sztucznej inteligencji, cyborgów i dronów. Zajmuje się hobbystycznie ziołolecznictwem, sportem, tworzeniem muzyki elektronicznej oraz filmów. Od 2022 jej cykl science fiction „Zodiac Universum” zaczął być tłumaczony przez wydawnictwo RHP na języki obce i wydawany za granicą.
Fanpage: https://www.facebook.com/zodiacuniversum/
Instagram: https://www.instagram.com/adriannabieloviec/

Więcej o tych książkach już niedługo!